Úvodní stránka Pobočky Odkazy Kontakty Napište nám

Odkazy


www.FightForKids.com

Účelem těchto internetových stránek je poskytnout rodičům na celém světě pravdivé informace o dnešní rozšířené praktice označování dětí za duševně nemocné a jejich dopování silnými psychiatrickými preparáty pozměňujícími způsob myšlení a chování. Informovaní rodiče pak budou lépe schopni zvítězit nad tlakem  „dejte dítěti lék ihned“, který se v dnešní společnosti tak pevně usadil. Děti, takto ochráněné, budou ušetřeny zbytečného neštěstí v podobě mládí v drogovém oparu následovaného rizikem drogové kariéry v dospělosti.

www.PetitionOnline.com/ForKids/

Odkaz na velmi důležitou petici sepsanou Občanskou komisí za lidská práva (CCHR), kterou může on-line podepsat kdokoli, koho znepokojuje rostoucí počet dětí stigmatizovaných psychiatrickým označením, kterým se říká, že musí brát léky, aby mohly „ovládat“ své chování. Tato petice bude zaslána prezidentovi USA a dalším vládním autoritám s cílem dosažení záruk na ochranu dětí před psychiatrickým označováním a drogováním. CCHR žádá každého, kdo podepíše tuto petici, aby o ní řekl také ostatním.

www.PsychAssault.org

Po teroristickém útoku z 11. září 2001 vyvstala řada otázek. Jednou z hlavních bylo: „Jaký druh člověka je schopen spáchání takového zla?“ Tyto internetové stránky předkládají anatomii terorizmu, která nebyla předmětem mediální diskuze, která však do značné míry vnáší smysl do toho, co bylo dosud téměř naprosto neodhalitelné.

www.PsychCrime.org

Psychiatři, kterým byla zrušena registrace, byli či jsou trestně stíháni a uvězněni, mohou přejít do jiného státu či země a pokračovat ve své praxi. Někteří z nejhůře proslulých zločinců z oblasti duševního zdraví stále pokračují v „péči“ o nejzranitelnější část populace jednoduše tak, že změní místo svého pobytu.

PsychCrime.org obsahuje databázi usvědčených pracovníků z oblasti péče o duševní zdraví, kteří byli nahlášeni Mezinárodní Občanské komisi za lidská práva (CCHR International). Jedná se o službu ve veřejném zájmu, kterou mohou využívat orgány činné v trestním řízení, vyšetřovatelé pojišťovacích podvodů, imigrační úřady, mezinárodní policejní agentury, lékařské a psychologické orgány kompetentní pro udělování licencí a samozřejmě též všeobecná veřejnost.TOPlist